جدیدترین روش کاشت آلت

درمان بیماریهایی که باعث عدم بلند شدن آلت است 

کلیه افرادی که بعللی مانند اختلال و قطع نخاع ،دیابت ،روحی روانی ، تخلیه خون وریدی یا ونوس لیک ، ضربه ها و یا جراحی بعلت قطع عصب آلت، جراحی هایی مانند سرطان پروستات که باعث قطع ناخواسته و یا خواسته عصب الت ،بیماریهای مادرزادی و…. که امکان سفت شدن و یا سفت شدن غیر قابل استفاده مانند چوب نشدن به درمانهای معمول مانند داروهای مانند باز کننده های عروق آلت مثل سیلدانافیل یا تادالافیل و یادرمانهای گیاهی …که به درمان دارویی پاسخ نمی دهند و در آخر همه انهایی که با وکیوم نیز پاسخ درستی یا بعلت مشکلات انجام آن نمی گیرند و یا امکان استفاده آنها را بعلت بیماریهای دیگر مثل بیماری قلبی و کلیوی و … همگی با این شیوه درمانی جدید براحتی برای همیشه درمان و برای  همیشه امکان سفت و سخت کردن در هر زمان و به دفعات نامحدود در شبانه روز در هر شرایطی انجام آن برای این موضوع برای تمام عمر با یکبار انجام  وجود دارد .

همه انسانها دارای آلت متفاوت و کوتاه و بلند هستند حتی راست با چپ فرق می کند که با اندازه گیری دقیق آلت متناسب با هر فرد امکان نصب وجود دارد . سالهاست که این کار انجام ولی متاسفانه در سالهای دور بعلت مشکلات بعد عمل امکان استفاده آن برای افراد متمول بوده و در  ايران بعلت تحریم و عدم امکان انجام با ابزار متناسب وجود نداشت خوشبختانه با برداشته شدن تحریم و امکان ورود قانونی با بیمه این وسیله توسط شرکت کولاپلاست که یک شرکت امريكايى بوجود امده و از اواسط مهر ماه وارد خواهد شد .(كه هم اكنون در دسترس است ).

علت عدم بلند شدن آلت و درمان آن

اما راجع به این وسیله ابتدا باید مکانیسم بلند شدن آلت را توضیح دهم آلت چند رکن اصلی دارد یکی دو استوانه بسیار سفت که راست و چپ آن هم اندازه نیست ولی معمولا راست بزرگتر و چپ کوچکتر است و با ترشح هورمونی که مانند داروهای سیلدانافیل یا تادالافیل است باز کننده عروق شریانی و ورود خون به داخل آن ، هم زمان بسته شدن وریدها و گیر افتادن خون در این استوانه بسته و بلند شدن آلت و سفت و سخت شدن آن می شود .قسمت دوم آلت شامل مجرای ادرار که از گردن مثانه وارد مجرای پروستاتیک می شود و زیر دو استوانه است. سوم و مهمترین عامل شامل شریان ورید لنف و مهمترین آن عصب است که با دستور آن اجازه ورود خون به داخل استوانه و عدم خروج به ورید ها می باشد و اینها همگی به کله یا سر یا همان گلانز است که حس و لذت جنسی را به مغز و بالعکس انجام می دهد . که معمولا این قسمت کار خود را انجام می دهد این دستگاه در حقیقت فرمان را بجای عصب در اختیار شما و با پمپاژ آب به داخل آن آلت را سفت و سخت می کند و تاثیری در تخلیه منی و یا حس آلت که داشته اید تاثیرى  ندارد .

سالها بشر برای این معضل بزرگ که باعث پارگی خانوادگی و تحقیر در برابر همراه یا پاتنر یا همسر خود بوده اند ، باعث مشکلات روحی و روانی گاها  افسردگیهای شدید غیر قابل درمان و یا خجالت برای طرح ان برای خانواده و عدم ازدواج برای عدم امکان بیان انها برای دوستان نزدیکان باعث اختلال در جامعه و درد عظیم برای فرد مبتلا بوده است در زیر برای همه انها درمانی بسیار ساده با یک جراحی برای همیشه پایان می پذیرد .

حال دستگاه دو نوع است یکی کنترول خودکار با فشار دادن آن در زیر پوست بیضه و دیگری مکانیکی با خم و راست کردن بادست که همیشه سفت است دستگاه خودکار که با آن سه تیکه هم می گویند گرانتر و جراحی حساس دارد و افراد با تجربه به آن اقدام می کنند و نوع مکانیکی ارزان و ساده است . با هماهنگی شرکت کلوپلاست برای اولین بار بطور قانونی با مجوز وزارت بهداشت و درمان و داراى اف دی ای امریکا سازمان دارو و غذا امریکا در ایران توسط حقیر امکان انجام است که در زیر با تصویر همه آنها نشان داده خواهد شد تا از کم و کیف آن آگاهی یابید.

دکتر محمد جعفر کیانی ارولوژیست اندرولوژیست از تورینو ایتالیا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...
تعیین وقتآدرستلفن