درمان عدم بلند شدن آلت

علل عدم نعوظ و يا عدم سفت شدن كامل آلت كه باعث عدم دخول مى شود متعدد ، و بيشتر به علل روحى روانى ، يا اختلال هورمونى ، بيماريهايى كه باعث اختلال در عروق آلت ، تخليه وريدى يا ونوس ليك ، اختلال عصبى بخصوص بعد از اعمال جراحى مانند سرطان پروستات ، سرطانهايى كه باعث آسيب عصب آلت در لگن مى شوند مانند درمان تومور هاى بدخيم بيضه و برداشتن غدد لنفى منطقه ، اختلال در راههاى عبور عصب از نخاع مانند فتق هاى كمرى و كمر درد هاى شديد ، كهولت سن يا اختلال هاى ناشى از ضربه به ستون مهره اى و تومورهاى مغزى و…  كه در حوصله اين مطب نيست و باعث خستكى و بزرگى مقاله مى شود .

حال با توجه به به علل آن، درمان لازم صورت مى پذيرد ولى بطور كلى اگر علل وعوامل  مشخص باشد  ولى به درمان معمول جواب ندهد ،  استفاده از واكيوم هم امكان بهبود  و يا امكان لذت كافى نباشد بهترين و انتخابى ترين راه كاشت الت است .
همانطور كه ميدانيم آلت بعلت داشتن دو لوله بسته يا استوانه اى كه خون در اثر ماده باز كننده عروق كه با تحريك از چشم، لمس پوستى، شنيدن صدا، بوى جنس مخالف و ….. خون با فشار وارد سيلندر يا استوانه هاى شده و وريد بسته و خون در آن گير مى افتد و باعث سفت و سخت شدن همراه بر انگيختگى مى گردد حال به هرعلتى عدم پاسخ به درمانهاى دارويى روان درمانى و واكيوم و…  درمان نشود در هر سنى امكان درمان براحتى با كار گذارى در همان سيلندر يا استوانه و يك سيستم بسته داخل بدن و فشار آب بجاى خون باعث سفت و سخت شدن الت با هر زمان و دفعات امكان آن فراهم مى گردد .حال كسى كه دچار اين مشكل باشد با هر سنى با يك بيحسى از كمر و يا بيهوشى عمومى آنرا كار مى گذاريم و بعد از يك ماه تا چهل روز امكان استفاده نامحدود با آن حتى بدون تحريك و برانگيختگى فراهم مى شود.
حال در زير با تصوير كل عمل براى شما توضيح داده خواهد شد:
ابتدا بيمار بايد شرح حال دقيق و معاينه دقيق قرار و آزمايشات لازم مانند انعقاد و نداشتن بيماريهاى واگيردار و نقض ايمنى و سونوگرافى،  براى بررسى بيماريهاى ديگر فراهم گردد كه تقريبا با يكى دو روز حاضر مى گردد.

پس از آمادگى كامل با يك بي حسى كمرى و باز نمودن ناحيه زير بيضه و مقعد پوست باز مى شود

درمان عدم بلند شدن آلت

سپس با آماده شدن ابزار و هوا گيرى و آماده كردن آن در يک سيستم خلا و بدون هوا .

سيستم آماده كارگذارى است حال ابتدا سيلندر ها باز می شوند و اندازه هر يك از سیلندرها را با توجه به نمونه گيری هایی که در پاتولوژى مشخص شده مشخص میکنند

دستگاه داخل گذاشته و كاملا بسته مى شود و يك ذخيره آب به داخل شكم وارد میشود

سپس با هواگيرى مجدد و سيستم كاملا بسته و خلا كامل ایجاد میشود. سپس با انتی بیوتیک جهت پیشگیری از عفونت کاملا شستشو داده می شود.
كليد و پمپ به داخل پوست بيضه كار گذاشته و پس از امتحان (متاسفانه عکسهای پس از عمل قابلیت نمایش در سایت برای عموم را ندارد و به همین دلیل از شما مراجعه کننده گرامی عذرخواهی میشود) پوست ترميم و لوله اى براى تخليه خون گذاشته كه چند روز بعد و بيمار هم فرداى آن روز مرخص و با دستورهاى دارويى مرخص مى شود .اين روش جديد و بهترين و كامل ترين روش حال حاضر است  كه موفقيت و رضايت بين ١٠٠-٩٢ درصد را به همراه دارد و عارضه مهمى ندارد و بوجود آمدن عارضه بسيار نادر است.
مشكل اصلی  قيمت اين دستگاه است كه حدود ٥٠ ميليون است مى باشد متاسفانه هنوز بعد از برداشته شدن تحريم هنوز اجازه ورود ندارد و هنوز وزارت محترم بهداشت مجوز ورود را نداده است كه در آخرين نمايشگاه در تهران و صحبت با مسئول فروش شركت بزودى همه مشكل حل و قيمت آن هم شايد تا نصف کاهش يابد و هزينه جراحى و بيمارستان هم خيلى زياد نيست.
با اميد به حل معضل براى جانبازان جنگ تحميلى، قطع نخاعیها و هم چنين منتظران براى صاحب فرزند شدن که مشکل در نغوظ دارند كاملا حل مى شود. من در زير اين مقاله زندگى هر يك از بيماران را كه از اين عذاب راحت و به زندگى همراه با بچه و درمان افسردگى شدید بيرون آمدند را برايتان نقل خواهم نمود.
فعلا چند مورد با ورود بصورت مسافرتى و چمدانى در تهران انجام دادم كه عكسهاى بالا از عمل كه درتهران انجام شده مى باشد.

دكتر محمد جعفر كيانى ارولوژيست و اندرولوژيست

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...
تعیین وقتآدرستلفن