تماس تلفنی با دکتر کیانی
عضویت در کانال تلگرام دکتر کیانی

جدیدترین روش کاشت آلت

درمان بیماریهایی که باعث عدم بلند شدن آلت است 

  کلیه افرادی که بعللی مانند اختلال و قطع نخاع ،دیابت ،روحی روانی ، تخلیه خون وریدی یا ونوس لیک ، ضربه ها و یا جراحی بعلت قطع عصب آلت، جراحی هایی مانند سرطان پروستات که باعث قطع ناخواسته و یا خواسته عصب الت ،بیماریهای مادرزادی و.... که امکان سفت شدن و یا سفت شدن غیر قابل استفاده مانند چوب نشدن به درمانهای معمول مانند داروهای مانند باز کننده های عروق آلت مثل سیلدانافیل یا تادالافیل و یادرمانهای گیاهی ...که به درمان دارویی پاسخ نمی دهند و در آخر همه انهایی که با وکیوم نیز پاسخ درستی یا بعلت مشکلات انجام آن نمی گیرند و یا امکان استفاده آنها را بعلت بیماریهای دیگر مثل بیماری قلبی و کلیوی و ... همگی با این شیوه درمانی جدید براحتی برای همیشه درمان و برای  همیشه امکان سفت و سخت کردن در هر زمان و به دفعات نامحدود در شبانه روز در هر شرایطی انجام آن برای این موضوع برای تمام عمر با یکبار انجام  وجود دارد .

     همه انسانها دارای آلت متفاوت و کوتاه و بلند هستند حتی راست با چپ فرق می کند که با اندازه گیری دقیق آلت متناسب با هر فرد امکان نصب وجود دارد . سالهاست که این کار انجام ولی متاسفانه در سالهای دور بعلت مشکلات بعد عمل امکان استفاده آن برای افراد متمول بوده و در  ايران بعلت تحریم و عدم امکان انجام با ابزار متناسب وجود نداشت خوشبختانه با برداشته شدن تحریم و امکان ورود قانونی با بیمه این وسیله توسط شرکت کولاپلاست که یک شرکت امريكايى بوجود امده و از اواسط مهر ماه وارد خواهد شد .(كه هم اكنون در دسترس است ).

   اما راجع به این وسیله ابتدا باید مکانیسم بلند شدن آلت را توضیح دهم آلت چند رکن اصلی دارد یکی دو استوانه بسیار سفت که راست و چپ آن هم اندازه نیست ولی معمولا راست بزرگتر و چپ کوچکتر است و با ترشح هورمونی که مانند داروهای سیلدانافیل یا تادالافیل است باز کننده عروق شریانی و ورود خون به داخل آن ، هم زمان بسته شدن وریدها و گیر افتادن خون در این استوانه بسته و بلند شدن آلت و سفت و سخت شدن آن می شود .قسمت دوم آلت شامل مجرای ادرار که از گردن مثانه وارد مجرای پروستاتیک می شود و زیر دو استوانه است. سوم و مهمترین عامل شامل شریان ورید لنف و مهمترین آن عصب است که با دستور آن اجازه ورود خون به داخل استوانه و عدم خروج به ورید ها می باشد و اینها همگی به کله یا سر یا همان گلانز است که حس و لذت جنسی را به مغز و بالعکس انجام می دهد . که معمولا این قسمت کار خود را انجام می دهد این دستگاه در حقیقت فرمان را بجای عصب در اختیار شما و با پمپاژ آب به داخل آن آلت را سفت و سخت می کند و تاثیری در تخلیه منی و یا حس آلت که داشته اید تاثیرى  ندارد .

   سالها بشر برای این معضل بزرگ که باعث پارگی خانوادگی و تحقیر در برابر همراه یا پاتنر یا همسر خود بوده اند ، باعث مشکلات روحی و روانی گاها  افسردگیهای شدید غیر قابل درمان و یا خجالت برای طرح ان برای خانواده و عدم ازدواج برای عدم امکان بیان انها برای دوستان نزدیکان باعث اختلال در جامعه و درد عظیم برای فرد مبتلا بوده است در زیر برای همه انها درمانی بسیار ساده با یک جراحی برای همیشه پایان می پذیرد . 

   حال دستگاه دو نوع است یکی کنترول خودکار با فشار دادن آن در زیر پوست بیضه و دیگری مکانیکی با خم و راست کردن بادست که همیشه سفت است دستگاه خودکار که با آن سه تیکه هم می گویند گرانتر و جراحی حساس دارد و افراد با تجربه به آن اقدام می کنند و نوع مکانیکی ارزان و ساده است . با هماهنگی شرکت کلوپلاست برای اولین بار بطور قانونی با مجوز وزارت بهداشت و درمان و داراى اف دی ای امریکا سازمان دارو و غذا امریکا در ایران توسط حقیر امکان انجام است که در زیر با تصویر همه آنها نشان داده خواهد شد تا از کم و کیف آن آگاهی یابید.

كاشت آلت براى چه كسانى خوب است

دکتر محمد جعفر کیانی ارولوژیست اندرولوژیست از تورینو ایتالیا

  

Comments (1)

There are no comments posted here yet

Leave your comments

Posting comment as a guest.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

آدرس مطب و تلفن

   تهران-35 متری قیطریه - حدفاصل اتوبان صدر و پارک قیطریه - پلاک 30 - کلینیک نسیم قیطریه - طبقه 3

  22692963

    09123722403

   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساعات کار مطب

یکشنبه                20:00 - 15:00
سه شنبه             20:00 - 15:00

مشاوره و طرح سوال

اگر مایل به مشاوره هستید جهت طرح سوال و دریافت پاسخ اینجا کلیک کنید.

سئوالات پرسیده شده توسط دکتر کیانی سئوالات پاسخ داده شده توسط دکتر کیانی

 

آدرس گوگل مپ مطب دکتر کیانی